Jak dobrać torebkę do sylwetki?

Jak dobrać torebkę do sylwetki?

Większość z nas wybierając torebkę, kieruje się jej wyglądem, jakością oraz ceną. Jednak niewiele osób bierze pod uwagę to, czy jej gabaryty pasują do naszej sylwetki. Co więcej pewnie większość kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że torebka może mieć wpływ na to, jak jesteśmy odbierani przez innych.

A okazuje się, że nieumiejętnie wybrana torebka może podkreślać mankamenty naszej figury. Zatem jaką torebkę wybrać, aby nie popełnić błędu i tym samym nie wyrządzić sobie krzywdy? Zacznijmy do dużych torebek, bo to one są chętnie wybierane przez panie ze względu na swoją praktyczność, gdyż jesteśmy w stanie pomieścić w nich całe mnóstwo przedmiotów. Na pewno dobrą wiadomością jest to, że duże torebki, takie jak teczka damska skórzana mogą nosić wszystkie kobiety, niezależnie od rozmiaru.

Nieco gorzej sytuacja się przedstawia w odniesieniu do torebek małych. Tych powinny unikać kobiety o krągłych kształtach, ponieważ mała torebka będzie tylko podkreślała większe gabaryty.

Dużo lepszym rozwiązaniem są większe torebki, najlepiej ze zdobieniami, które odwrócą uwagę od sylwetki. Ponadto duży rozmiar torebki wbrew pozorom wyszczupla, stąd też nie powinniśmy bać się sięgać po torebki typu teczki czy listonoszki. Z kolei wyjątkowo małe torebki najlepiej prezentują się na kobietach szczupłych, ponieważ wtedy nie ma obaw, że sylwetka będzie wyglądała na krąglejszą niż faktycznie jest. Co do kształtów, to kobietom bardzo szczupłym polecane są modele nieco zaokrąglone, a nie kanciaste.

W naszym sklepie znaleźć można wszystkie modele torebek, dzięki czemu każda pani z pewnością wybierze taką, która przypadnie jej do gustu i będzie idealnie współgrała z sylwetką.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *