Modne kolory torebek na wiosnę i lato

Modne kolory torebek na wiosnę i lato

Kiedy za oknem pojawią się pierwsze promienie słońca, to podobnie jak przyroda budzimy się do życia i wymieniamy garderobę na tę lżejszą. A jak ubrania, to automatycznie również dodatki, takie jak chociażby torebka. Jakie torebki będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie wiosna/lato?

Otóż pojawi się zarówno kolor, jak i klasyka. A zatem każdy znajdzie to, w czym czuje się najlepiej… Obserwując pokazy światowych projektantów można wysnuć wniosek, że wśród torebek rządzić będą m.in. te, które są w kolorze białym. I dotyczy to małych torebek oraz tych w rozmiarze XXL.

Jednak to co jest łączy to prostota i minimalizm. Próżno szukać bowiem w nich oryginalnych wzorów bądź motywów. Biała teczka skórzana damska ma być oszczędna w formie i elegancka, wówczas będzie się prezentowała niezwykle stylowo. A jak biel, to teraz przejdźmy do jej kompletnego przeciwieństwa, czyli czerni, która również jest trendy propozycją na wiosnę i lato. Czarna teczka skórzana może być uzupełnieniem praktycznie każdej stylizacji. Taki zakup jest bardzo bezpieczny, ponieważ czarne torby są ponadczasowe i niezależnie od panującej mody zawsze prezentują się gustownie i stylowo…

A co z czerwienią?

Ta również będzie królowała w nadchodzącym sezonie, dlatego jeśli chcemy postawić na wyrazisty kolor, to czerwień zdecydowanie będzie doskonałym wyborem. Z kolei dla nieco mniej odważnych kobiet proponujemy piękne i wdzięczne pastele. Dominować będą tutaj odcienie mięty oraz koloru gołębiego…

Jak widać paleta modnych kolorów torebek jest dość szeroka, co sprawia, że z łatwością każda pani powinna wybrać idealny kolor dla siebie.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *